Dream.Land
Гробището   5097069H

Join the forum, it's quick and easy

Dream.Land
Гробището   5097069H
Dream.Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Гробището

5 posters

Go down

Гробището   Empty Гробището

Писане by PedoPanda Съб Май 05, 2012 7:45 pm

Гробището   263343-bigthumbnail
PedoPanda
PedoPanda

Брой мнения : 2598
Join date : 18.12.2010
Age : 28

https://dream-land-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Himari Съб Авг 04, 2012 9:01 pm

Химари дойде седна на един камик.. иииии се загледа в небесата.
Himari
Himari

Брой мнения : 464
Join date : 22.03.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Himari Нед Авг 05, 2012 10:58 am

Химари стана и започна да оглежда надгробните камъни.. накрая и писна и си тръгна.
Himari
Himari

Брой мнения : 464
Join date : 22.03.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Bael Shade Нед Авг 05, 2012 3:55 pm

Kagura и без това все още свикваше с този свят за това реши да се поразходи малко из малкото познати за него места което е страмно ,но това място е единственното което му навява малко по приятни спомени за това дойде тук и започна да се разхожда из мястото оглеждайки надгробните камани и усещайки миризмата на разграждаща се плът във въздуха.


Админ: минимум 4 реда пост !


Последната промяна е направена от Kagura Demuri на Нед Авг 05, 2012 6:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Bael Shade
Bael Shade

Брой мнения : 568
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Bael Shade Нед Авг 05, 2012 6:28 pm

ftw админ фани ма за ...3,,80% написани реда ... ае одебелих текста и станаха 4 реда радвай се.хД

Кагура си тръгна хД.
Bael Shade
Bael Shade

Брой мнения : 568
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Кайл Пон Авг 06, 2012 9:25 pm

Кайл пристигна тук а Рейв го следваше мястото беше много добро тъмно влажно прекрасно за убийство без да останат улики.На извънземното му мина през акъла подобно нещо,но си напомни че е на тази планета за всичко друго но не и да си създава проблеми трябваше да е тих и незабележим за да не се разпадне прикритието му.
Извънземното погледна към вампира
-Така и не научих името ти.-Каза Кайл като само едното му око примигна в странната светлина
Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Raven le Faye Пон Авг 06, 2012 9:32 pm

Поне мястото допадаше на Рейвън. Беше точно в стила на един истински вампир - мрачно, плашещо, едва ли не се усещаше смъртта наоколо и те побиваха тръпки. Особено пък по това време на нощта. Жалко, че труповете бяха просто изцедени купчини от кожа и кости, а не нещо свежичко с повече кръвчица и не ставаха за вечеря.
Момичето просто се спря до едно от дърветата наоколо и се подпря на стъблото.
- Приятно ми е, аз съм Рейвън. Накратко Рей или Рейв. Ами ти ?
Raven le Faye
Raven le Faye

Брой мнения : 278
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Кайл Пон Авг 06, 2012 9:41 pm

На Кайл му харесваше тук едва ли не,се усещаше миризмата на смърт.Просто ми се искаше всички трупове които вижда под земята(чрез маската) да са негови жертви и черепите им да са в колекцията му.
-Аз съм Кайл на мен също ми е приятно.
Той дори не погледна към момичето,а само оглеждаше труповете които бяха заровени тук.В следващият момент се обърна към Рейв с думите:
-Странни същества сте това вамДирите храните се с кръвта на други същества за да оцелеете не ви ли е трудно в такива дни,като гледам на тази планета се води че е забранено убиването на другите същества.Така де убийството се наказва с разни...Не мога да се сетя как беше думата няма я в речникът ми за земните езици
Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Raven le Faye Вто Авг 07, 2012 10:17 am

- ВамПири, не вамДири. - поправи го момичето и въздъхна отчаяно, поклащайки леко глава.
- Явно ще ми се наложи да ти го напиша някъде, за да го разбереш и запомниш.
Понамести се леко понеже стъблото на дървото не беше особено удобно за облягане и малко ръбеше, след което си продължи с отговора.
- Е, казах ти, че не е задължително да се убива. Просто можеш да източиш малко кръвчица, колкото да замаеш човека, но все пак да си е жив. Пък и стига да не те хванат, всичко е позволено.
Raven le Faye
Raven le Faye

Брой мнения : 278
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Кайл Вто Авг 07, 2012 7:20 pm

Кайл се усмихна доволно под маската след което я хвана през гърлото но не стисна толкова силно просто колкото да я задържи на мястото и и доближи главата си съвсем близо до нейната.
-Значи докато сме на това тихо и самотно място мога да ти отворя тялото и да разгледам спокойно анатомията ти и никой няма да ми каже нищо за това??Стига никой да не знае че се е случило?
Той започна да разглежда момичето от главата до петите разбира се благодарение на маската не му се налагаше да отваря тялото и.Пулсът на Рейв беше леко ускорен и това се виждаше ясно но интересното беше че краката и не трепереха изобщо за разлика от тези другите му жертви
Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Raven le Faye Вто Авг 07, 2012 7:31 pm

Добре, това беше леко стряскащо. Както си е добър и миличък изведнъж те хваща и започва да ти обяснява как ще те разпори и ще те използва като някакъв научен експеримент. Добре че поне колкото и да я стискаше, Рейв си беше вече един вид мъртва и нямаше как да умре пак от задушаване.
- Стига да не използваш сребърни или дървени инструменти и за после да си имам наистина голяяямо количество кръв, за да си похапна хубаво. беше отговорът, придружен със самонадеяна усмивка.
Raven le Faye
Raven le Faye

Брой мнения : 278
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Кайл Вто Авг 07, 2012 7:40 pm

-Съжалявам явно чувството за хумор на двата ни вида нещо не съвпада и все пак до някъде се изкушавам да прибавя малкият ти череп към колекцията си.
След което чукна леко главата си в тази на Рейв и викна малко по силно:
-Рейв СЪБУДИ СЕ!!!Някога пила ли си зелена кръв??Какво ще стане ако опиташ такава??
Кайл седна на земята и започна да гледа право напред като се ослушваше за всяко едно движение на момичето
Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Raven le Faye Вто Авг 07, 2012 8:43 pm

Щом я пусна вече се чувстваше малко по-свободна, Рейв се пораздвижи малко, разтъпка се, изпука си врата и накрая пак застана кротичко пред седналия Кайл.
- Зелена кръв не съм. Само кръв с вкус на зелена ябълка. Сещаш се, когато някой яде няколко седмици само зелени ябълки и после кръвта.. - момичето се спря за малко, усещайки, че вече се отклонява от темата, затова просто допълни.
- Все пак зелена кръв .. звучи странно.. и леко съмнително. - за момент направи някаква учудена физиономия
Raven le Faye
Raven le Faye

Брой мнения : 278
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Кайл Сря Авг 08, 2012 3:58 am

Извънземното извади някаква игличка тя явно беше от инструментите със който "закърпваше" тежките рани и в следващият момент си протегна ръката към Рейв и я прободе.По ръката му се стече ярко зелена светеща течност която напомняше на неон.
-За такава зелена кръв ти приказвам.-Каза Кайл като се изсмя.
-Твоята кръв все пак е червена предполагам виждал съм кръв от хора и тя не е лоша бих казал че им харесвам черепите за което вече знаеш,но да допълня още че и мозъците не са лоши те също са доста вкусни.
Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Raven le Faye Сря Авг 08, 2012 11:15 am

Момичето хвана ръката му и започна още по-отблизо да оглежда кръвта.
- Дали свети в тъмното? А какъв ли вкус има? Ами ако е нещо отровно? Колко ли трябва да се източи, за да може поне да се почувстваш малко замаян? А дали засища повече от нормалната човешка кръв? - започна да си изрежда един след друг въпросите, но навярно Кайл нямаше как да отговори поне на половината.
Накрая момичето просто обра малко от кръвчицата с едно пръстче, надявайки се дамо да не вземе да й се разложи.
Raven le Faye
Raven le Faye

Брой мнения : 278
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Кайл Сря Авг 08, 2012 9:00 pm

Очите на Кайл светнаха отново и не изтърваше Рейв от поглед защото му беше интересно дали може да и стане нещо или ще и хареса,естествено той беше опитвал собствената си кръв и все още беше жив,но друг индивид да я опита това не се беше случвало никога.Същевременно той гледаше доста учудено макар и да не се забелязваше,но все пак единствените му думи бяха.
-Ъмм..Ъхх..Амиии...В тъмното свети и това е голям минус защото като съм ранен ме издава пред врага,но не е отровна надявам се аз съм я опитвал и все още стоя тук пред теб но какъв ще е ефекта след като ти я опита скоро ще разберем,но едва ли ще стане нещо
Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Raven le Faye Сря Авг 08, 2012 9:03 pm

Момичето огледа пръста си в кръвта по него. Щом нищо не се беше случило на кожата й и случайно не беше разядена например, надали щеше да се случи нещо и на вътрешните й органи. Или поне не толкова, че да не може да се възстанови.
- Добре. Май ще опитам. - каза леко замислено, но после се засмя и допълни"
- Току виж и аз съм започнала да светя.
Накрая просто облиза кръвта по пръстчето си.
Raven le Faye
Raven le Faye

Брой мнения : 278
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Кайл Сря Авг 08, 2012 9:16 pm

Единственото което извънземното правеше е да гледа как Рейв си смуче пръстите като малко бебе и да гледа последствията,които едва ли щяха да са фатални.
-Е как се чувстваш.Добре,зле??Едва ли ще ти стане нещо моята анатомия се доближава доста до вашата и щом на мен ми няма нищо явно и за теб ще е така
Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Raven le Faye Сря Авг 08, 2012 9:34 pm

Вкусът на кръвта наистина беше малко по-странен, но това не значеше, че е лош. Дори беше .. приятно странен. Все пак е хубаво да се опитва и по нещо ново когато ти излезе такава възможност.
- Честно казано не е зле. И ако не умра до половин час мога да ти кажа, че ще си застрашен от пресушаване. - засмя се Рейв.
Е, разбира се, каза го на бъзик. Не всеки ден имаш късмета да видиш извънземно. Не трябваше да се похаби просто така за храна, преди да си разбрал повече за него.
Raven le Faye
Raven le Faye

Брой мнения : 278
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Кайл Сря Авг 08, 2012 9:42 pm

-Хммм аз??Застрашен??
Кайл се изсмя доста силно естествено разбираше че тя се бъзика просто му стана смешно защото не му се случваше всеки ден да бъде "застрашен".
-Тааа...Какво толкова може да стане да ми изпиеш кръвта ли??Не забравяй аз съм извънземно и съм доста по развит имам два пъти повече кръв от колкото има нормален човек.
Усмивката изписана на лицето му не можеше да се види за това той продължи да се смее по същият начин
Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Raven le Faye Сря Авг 08, 2012 9:54 pm

Добра новина. Явно Рейв се оказа забавен индивид щом караше извънземни да се смеят. Но все пак още не мислеше сериозно да му източва кръвчицата.
- Супер. Двойно повече кръв, значи и двойно повече ядене. - каза тя с една самодоволна усмивчица, но скоро и тя се изхили.
Raven le Faye
Raven le Faye

Брой мнения : 278
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Кайл Сря Авг 08, 2012 9:59 pm

Кайл се реши да се бъзикне леко с Рейв но си казваше и истината все пак.
-Ъмм...На гърбът ми не пише кръводарител на вамДири.Може да ти отпусна малко,но не и прекалено много.Всичко което някой получава трябва да се заслужи такъв е законът на моята планета,само че аз нещо не се сещам как можеш да си заслужиш кръвта.
След което той се дръпна назад така че да се облегне на дървото и започна да мисли макар,че нищо не му идваше на ум.
Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Raven le Faye Сря Авг 08, 2012 10:04 pm

- Може да ти хвана някой човечец, когото да заведеш на своя извънземен кораб и да използваш за експерименти. - предложи момичето, като го погледна право в очите и издокара някакъв миличък поглед.
Поне според повечето научно-фантастични филми извънземните това правеха - ловяха хора за изследвания, а щом приключеха или им теглеха ножа или им триеха паметта и ги си пращаха пак на Змята. Ако наистина беше така щеше да си смени единия вид вечеря (човешката кръв) за малко от новото "питие".
Raven le Faye
Raven le Faye

Брой мнения : 278
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Кайл Сря Авг 08, 2012 10:13 pm

Мисленето продължаваше или по скоро блеенето в една точка.
-Мне не ми трябват хора за изследвания или каквото и да било.Моят вид отвлече достатъчно хора за лични цели и никой не се е върнал.А и ще има още отвлечени.На седмица се отвличат поне по 6-7 човека моят вид просто ги ловува на една планета която е почти същата като тази,но те са много слаби макар че има и доста хитри,но сега като се замисля тук тези видове ми се виждат по-силни и може да започнем да дърпаме и от тях,но трябва да измислим начин да ги разпознаваме.
Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Гробището   Empty Re: Гробището

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите