Dream.Land
При Таки 5097069H

Join the forum, it's quick and easy

Dream.Land
При Таки 5097069H
Dream.Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

При Таки

+4
Kisuke Urahara
Кайл
Raven le Faye
Nightmare Admin
8 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

При Таки Empty При Таки

Писане by Nightmare Admin Пет Авг 03, 2012 6:37 pm

Ниската сграда, порутена в средата на напукано суфле. Очуканата неонова табела, на която бе изписано името на ресторанта висеше на една страна и хлопваше. Двама мъже с дълги сака и нахлупено напред филцове шапки се мотаеха пред тесния вход. Прозорци нямаше.
Приличаше на затвор, но дали в затвора можеш да хапнеш ястие, което сякаш се разтапяше в устата ви, нищо че можеше да е камък, или пък дърво.
Имаше няколко маси с по две пейки отстрани. Сервитьорките бяха хибриди, но едно от друга бяха по-красиви. Готвача към имаше конски уши, но не си мислете, че ще намерите някой косъм в ястието си. За нея качеството беше преди всичко. А неговата храна беше с най-високо качество.

За менюто. Имаше различни страници. Над всяка имаше различна раса "Върколак", "Вампир", "Фея". Дори демон и човек. И правете си сметка да не ядете храната от вашата града. Ще стане страшно. Веднъж една изяде сандвич с прилеп, въпреки че беше човек и после тичаше гола из целия град. А ето и малко артукули, които можете да намерите за хапване.

За Върколаците:
1. Кървава меча пържола
2. Кървава лисича пържола
3. Кървава свинска пържола
4. Кървава овча пържола

Абе сванахте идеята

За Вампирите:
1. Сандвич с прилеп
2. Меча кръв - А-положителна
3. Меча кръв - А-отрицателна
4. Меча кръв - Б-положителна
5. Меча кръв - Б-отрицателна

И така каквито животни се сетите.

За хората имаше нормални храни, но най-хубави бяха палачинките с кокос, мед и дългото кафе. Нямаше по-хубава комбинация.
Nightmare Admin
Nightmare Admin

Брой мнения : 71
Join date : 03.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Raven le Faye Нед Авг 05, 2012 8:25 pm

Щом спря с издирването на Алекс, Рейвън просто отново взе да се шляе нанякъде. Така и така беше из града и обикаляше из улиците, та поне реши да иде някъде и да си пийне нещо. Пък "При Таки" беше доста хубаво местенце, съобразено с вкусовете на всеки вид. Само дето човешка кръв нямаше, а на Рей не й се искаше да се трови с някакви животински мизерии. Все пак си поръча вълча А-положителна, така колкото за идеята да си вземе нещо и да не седи на празна маса, и просто си се понамести удобно, заглеждайки се и в най-малките детайли наоколо. Все пак си нямаше друга работа освен да наблюдава.
Raven le Faye
Raven le Faye

Брой мнения : 278
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Кайл Нед Авг 05, 2012 8:38 pm

Кайл се шляеше по покривите на сградите като си беше включил камуфлажа и оглеждаше индивидите които не му бяха добре познати нали все пак идваше от друга планета,но изведнъж видя момиче което малко се отличаваше от другите наоколо затова както си беше невидим се приближи до нея но не каза нищо само я оглеждаше от всички страни
Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Raven le Faye Нед Авг 05, 2012 8:52 pm

Момичето просто си стоеше спокойно и гледаше през прозореца без изобщо да докосва питието си. Нямаше навика да пие животинска кръв освен ако не е някой наистина наложителен случай. Направо въпрос на живот и смърт.
Това, че се е загледала навън, обаче, изобщо не значеше, че не усеща нечие присъствие близо до себе си. За нещастие не можеше да види какъв е въпросният индивид, но определено кръвта му нямаше аромат на някое от обичайните земни същества. Но знае ли човек какво можеше да срещнеш в това местенце. Все пак заведението се славеше точно с разнообразието от същества.
Raven le Faye
Raven le Faye

Брой мнения : 278
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Кайл Нед Авг 05, 2012 8:59 pm

Извънземното продължаваше да оглежда момичето от всякъде опита дори и да я подуши но маската му пречеше за това просто спря камуфлажа и седна срещу нея гледайки я в очите погледът му беше леко смразяващ защото очите му светеха в някакъв странен цвят между жълто и зелено.Той издаде някакви звуци които наподобяваха развалено радио но след това вдигна ръката си на височината на гърдите бутна някаква джаджа и думите които излязоха из под маската бяха перфектно изговорени.
-Хмм...Интересен вид си много ми харесва структурата ти и най-вече черепът ти.-Галейки главата й
Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Raven le Faye Нед Авг 05, 2012 9:08 pm

Рейв от своя страна също реши да огледа непознатия. Такова нещо като него никъде не беше виждала, пък и така като гледаше май беше приятелски настроен. Щом все още усещаше главата си на раменете.
И понеже не само той си имаше готини очи, нейните смениха цвета си и вече сякаш проблясваха в кърваво червено, подобно на напитката в чашата й. Това последното обаче не го очакваше и щом ръката му се озова върху нея, Рейвън наклони главата си на една страна и измърмори.
- Meh feels like a puppy.
Но пък и той и беше интересен. Тази маска я караше да се зачуди какво ли има зад нея.
Raven le Faye
Raven le Faye

Брой мнения : 278
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Кайл Нед Авг 05, 2012 9:16 pm

Очите му продължаваха да светят а той накланяше главата си на ляво и на дясно което показваше че той проявява някакъв интерес към съществото срещу него.
-What the hell are you??
Извика Кайл,но не толкова силно,че всички да започнат да се обръщат и започна да гали с пръст по лицето на момичето нали все пак проявяваше интерес към черепът и расата и тъй като неговата раса беше подобна на нейната просто имаше няколко отличения и именно заради тях той носеше маска.
Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Raven le Faye Нед Авг 05, 2012 9:28 pm

Явно и той не беше особено запознат с всички същества наоколо и беше нов с материала. В днешно време всеки "по-различен", ако мога така да се изразя, успяваше доста лесно да разпознае един вампир сред останалите хора. Но поне на място като това не беше никакъв проблем да споделиш какво си.
- A vampire. You know.. the big fangs, the thirst of blood.. - обясни набързо момичето и за да е по-достоверно лепна една широока усмивчица, като острите й вампирски зъбки се показаха и съвсем спокойно можеха да бъдат видяни от всеки, стоящ по-наблизо до тях.
Raven le Faye
Raven le Faye

Брой мнения : 278
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Кайл Нед Авг 05, 2012 9:35 pm

Кайл се дръпна рязко назад щом видя зъбите.Замисли се над гледката кучешките и зъби бяха абсолютно идентични с тези на пришълците,но останалите бяха различни затова той сметна че тя е някакъв вид хищник но все още не знаеше дали тя е някакъв вид заплаха за него и реши просто да попита.
-Ти някакъв вид пришълец ли си или просто хищник??
Той посегна към копието което беше на гърбът му но не го извади а остави ръката си там като очакваше някакъв отговор
Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Kisuke Urahara Нед Авг 05, 2012 9:39 pm

Луфи дойде тук, като беше привлечен единствено от аромата на приятно и прясно месо! Забавното е, че подмина мутрите, които бяха пред входа, без дори да им обръща внимание. Той влезе вътре, като пред очите му се появиха доста странни създание.
-Агха-ха-ха-ха! Суггее! - кефеше се момчето поради някаква причина, когато гледаше към готвача. Всички останали от персонала го зяпаха странно.
-Някакъв проблем - попита го Таки, а той на своя страна разпери ръце и отвърна
-Не, сър! - след което посочи с единия показалец нагоре:
-Искам каквото и месо може да ми предположите. - след поръчката си, Луфи седна на една от масите до прозорците с решетките, зачаквайки да му дойде яденето.
Kisuke Urahara
Kisuke Urahara

Брой мнения : 41
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Raven le Faye Нед Авг 05, 2012 9:45 pm

Пришълец ли ? Освен из разни филми Рейв май не беше чувала за подобно нещо, камо ли да е виждала, пък да не говорим да е едно от тях. Явно трябваше да научи този пред себе си на думата "вампир" и на това да не посяга към оръжия на масто, на което хората просто най-спокойно си се хранят. И за да не го напряга много просто скри отново зъбките си и отговори на въпроса му.
- Хмм.. Да речем, че съм един вид хищник.
После погледна миличко и допълни:
- Макар, че не изгледам като такъв.
Погледът й за момент попадна на току що влезналия индивид, а през ума й мина мисълта, че ако не направи нещо тази вечер ще си пропусне едно хапване.
Raven le Faye
Raven le Faye

Брой мнения : 278
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Kisuke Urahara Нед Авг 05, 2012 9:49 pm

Не след дълго време, пред Луфи попадна една тава, пълна с кървави мечи пържоли, а на него направо му потекоха лигите:
-Ехааа! Как ще се нахраня само! - каза си той. Той хвана месото, и започна да нагъва, като побираше толкова, че с една хапка поглъщаше цяла пържола. Да му се зачуди някой направо на какво е способен човек, ако иска да задоволи гладът си.
Kisuke Urahara
Kisuke Urahara

Брой мнения : 41
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Кайл Нед Авг 05, 2012 10:19 pm

Кайл свали ръката си от копието очите му спряха да излъчват странната светлина и той започна да оглежда предпазливо другите индивиди като в същото време приказваше на момичето.
-Каква е расата ти?Изглеждаш странно с тези зъби.За какво служат да разкъсват плячката ти ли?
Той продължаваше да се оглежда,а в главата му се въртяха доста въпроси от сорта:
"За какво служат тези зъби?","Могат ли да му навредят?" и т.н. .
Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Raven le Faye Пон Авг 06, 2012 12:37 pm

Рейв поне можеше да си отдъхне, че няма да се налага да се сдърпа с някого и да стават разни мелета.
- Вампир. Това ми е расата. - отвърна тя с лека усмивчица на лице.
След кратка пауза последва и отговорът на втория въпрос.
- Ами, не знам колко странно изглеждам с тях, но са доста полезни. Просто пробиваш дупчици в нечие тяло и вече започваш източването на кръвчицата.
Raven le Faye
Raven le Faye

Брой мнения : 278
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Кайл Пон Авг 06, 2012 7:08 pm

Кайл погледна учудено момичето и си помисли за какво ли и е да източва чужда кръв с това и последва въпросът:
-За какво ти е да източваш кръвта на някой друг каква полза имаш от това??
След което се замисли че е извън земен и неговата кръв е различна."Няма начин да не е опитвала кръв от други видове но явно не е срещала такава като моята.Зелена. " след което под маската се появи самодоволна усмивка която Рейв нямаше начин да забележи но все пак за сега Кайл нямаше намерение да става кръводарител на индивиди от друга планета

Кайл
Кайл

Брой мнения : 22
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Lina Пон Авг 06, 2012 7:14 pm

Ари дойде като стъпа с единия крак след това с другия крак огледа се, бавно вдигна еднта си ръка и я постави на дръжката след това приложи сила и я натисна като мръдна единия си крак след това и другия и престъпи бавно и отново се огледа като дръпна руката си и затвори вратата направи още няколко движения с краката си но бавни не бързи нямаше за къде да бърза след тъова искара 5 лева от ботуша си и отиде до ммагазинера и каза
- Едни цигари моля квито и да са и не приемам не за отговор защото ще те направя на паржола и не никой няа да доойде да те спаси защото никой не те харесва, защото на никой не си давал цигари преди нали - и докато говореше правеше движения на ръцете си с който заплашително ракомахаше. след това просто си взе цигарите и направи движенията на краката като отвори отново вратата бавно и седна на стълбите като загледа цигарите и прочете
"Пушенето вреди на вас и на околните около вас" - като се засмя
- ама че тъпи хора на мен нищо ми няма макар че седя до бадоу постоянно Е както и да е - надигна си раменете
- Та той къде ли се губи трябваше да е тук

Lina

Брой мнения : 330
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Badou Пон Авг 06, 2012 7:23 pm

Бадоу се появи крачка след крачка.Бавно като се чудеше къде по-дяволите се беше заровил.Искаше цигари усещаше как нещо го гложди вътре.Сякаш някакъв червей го хапеше някъде из тялото.Стомаха му се свиваше имаше лошо предчувствие.Всичките тези години като информатор му се сториха като парче сухо месо.Макар че пред тази буца кал локвата бе просто красива .
Десния му крак мърдаше на криво.Той самият ходеше на зиг заг като се хилеше като олигофрен.Цигарите явно бяха с съставка от която хората ги напушваше на смях.Защото в момента мислеше само как да си събуе обувката и да си оправи чорапа.В който навярно имаше нещо което го дразнеше.Камъче може би..
-Хм ако е камъче това значи че е остро а може би кръгло..Хммм такава болка е трябва да мисля преди да действам.Ами ако си събуя обувката някой може да умре от вида на чорапа ми.Как ли изглежда той в момента..Бадоу се прокашля като видя Ари да държи цигари.Това го накара да се зарадва като кученце.
Сърцето му подскочи а очичките му станаха на сърца.Сякаш получи кучешка опашка и почна да маха с нея.Веднага скочи като взе цигарите и натика 6 от тях в устата си.Запали ги и почна да пафка .
-ЦИГАРИИИИИИ ооо ТАБАКООО ОБИЧАМ ГИИИ АРИ ТИ СИ МОЯ АНГЕЛ СПАСИТЕЛЛ
Бадоу си пушеше като по едно време почна да се надува.Вдигна ръкава си и видя мехури.Тогава се ококори гласа му стана тънак като на разстроена цигулка.Като на някаква бабка която едвам говореше.Лицето му започна също да се надува.Като той самия се наду и едно копче от палтото му фръкнна и удари Ари в челото.
-ТЕЗИ ЦИГАРИ СА С МЕНТОЛЛЛЛ
Badou
Badou

Брой мнения : 22
Join date : 06.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Omega Spawn Пон Авг 06, 2012 7:25 pm

Спаун се материализира пред лисицата.
- Знаеш ли, писна ми от теб. Ако не мога да се храня с гнева ти, ще се храня с душата ти.
Ноктите на ръката му станаха около 4-5 сантиметра и изглеждаха като стомана. Той замахна към лисицата от горната й страна.
Omega Spawn
Omega Spawn

Брой мнения : 216
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Lina Пон Авг 06, 2012 7:26 pm

- Ментолови ли? – Ари ги погледна като се намръщи здравата
- Е сега и ти с твойте алергии няма смисъл тогава да пушиш от тези нали – въздъхна дълбоко и погледна Бадоу като го гледа хубаво след това пак се намръщи
- - оня кво иска от нас егати съществото какъв е тоя свят на егойсти направо не знам пък и къв им е проблема просто не разбирам, сигурно, защото са грозни и искат да убият всички хубави същества, но това е тъпо и то ,много както и да, но не не е както и да е не става така те трябва да си знаят мястото а не да се бъркат не мислиш ли така и само защото завиждат се опитват да ни прецакат ама все тая Бадоу ние ще успеем им се озъбим колкото можем, ей оня пич беще як Пюк ли кво беше не се сещам треа да си го вземем за домашен любиец- Ари се огледа отново като видя един много интересен храст с червени цветя и отиде до него да го помирище. Наведе се и пое ароматът му дълбоко и след това издиша силно като се разкиха
- - Ол не това сърди гадно като роза еуу тва е отврат как може чесно казно тук нещата са доста гадни не мислиш ли Бадоу че не струват нищо ослен хубавия вкус на хорските енергии и цигарите?

Lina

Брой мнения : 330
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Omega Spawn Пон Авг 06, 2012 7:26 pm

Явно Ари не направи нищо и умря от ноктите на Спаун?
Omega Spawn
Omega Spawn

Брой мнения : 216
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Genesis Rhapsodos Пон Авг 06, 2012 7:33 pm

Ноктите на Спаун се спряха на сантиметри от Ари като нямаше видима причина от това.Това беше Рюк.Той стана видим за Спаун като му отблъсна ноктите.
-И да ме разрежат нищо...аз съм Шинигами...немога да умра така...
Той извади една черна тетрадка на която пишеше Тетрадка на Смъртта.Издигна се високо във въздухът, разтвори тетрадката и написа името:Спаун като след него написа: време на смъртта: след 20 секунди, а причина на смъртта той записа като самоубииство със собствените му нокти.
Genesis Rhapsodos
Genesis Rhapsodos

Брой мнения : 96
Join date : 06.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Badou Пон Авг 06, 2012 7:34 pm

Бадоу почна да хълца и да подскача по пътя след около час се завъртя и стана.Лицето му бе нормално тялото му се бе оправило.Това ставаше като пушеше такива цигари.нещото което най-мразеше бе ментола и мащерката.Винаги го караха се изрива и на всичко отгоре го караха се подува като балон.Сякаш е влязъл и е излязъл от някакъв цирк специално за такива като Бадоу.
Момчето въздъхна като се изплиу върху розата.Мразеше тия лигави цветя.бяха толкова червени...И дразнещи караха го да иска още цигари.Това му напомни случка от детството.Бяха в една гора на лов за глигани.
И Имаше един Марио който винаги казваше има Марио няма Марио...А след това едва вечер излязоха да пушат с брат си.Но преди това му бяха казали че за да разпознае глиган в тъмното треа погледни там дет има 2 червени петна.Цигарите бяха запалени...
Аз и брат ми пушехме както винаги и изведнъж някой почна да ни гърми в мрака крещеики глиган..Да това беше яко накрая спахме между две мечки гризлита който явно яха яли боб..
Бадоу се огледа и погледна часовника си , сякаш нещо бе пропуснал днес но какво беше то...Хмм малко му обягваше изведнъж му светна и вдигна ръка като изкрещя.
-ДНЕС МЕ НЕДЕЛЯ И ИЗЛИЗА ЛЮБИМОТО СПИСАНИЕ НА ХАИНЕ , трябва да го купя и да му го пратя иначе ще бъда пребит от него...Еи Ари мириши ли ти на плюмка? И оня черния се казва Рюк. Бяхме се засекли на едно кърваво място събирах информация за инцидента нашия се кефеше и пишеше имена в тетрадката си.
Badou
Badou

Брой мнения : 22
Join date : 06.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Lina Пон Авг 06, 2012 7:37 pm

- Май сме неделя да или пък не не знам загубих времено от както ми изгори календара което не беше много яко от твоя страна знаеш ли даже никак не беше яко сега не знам кой ден сме и не можеш да разбереш дали днес е излязло списанието, но то не излизаше ли вторник или понеделник или нещо подпбно е все някога ще излезе макар че е тъпо да не знеш кога, аз като не зная кога нещо ще стане просто бягам докато не осуъзная че ще стане ама тогава бягам пак защото ме мързи да спръ да се движа ако ме разбираш, мисиците се свикнали на голямо натоварване и да бягаме ни е в кръвта, ох как ми се ядът палачинки как се правят палачинки?- мислеше Ари като бавно движеше краката си за да се предвижва от едно място на друго и по едно време и влезе камъчка в обувката
- - Шит това беше гадно какво ще правя сега няма да мога да ходя еее баси тва е тъпо защо въопще има камъчки на тоя свят те са тъпи като повечето неща който не ми харесват защото са тъпи и смотани и така де знаеш за какво ти говоря не мисля 4е са много яки – след това тя си събу ботуша и с движения на ръцете избута камъчката и след това бавно си нахлужи отново ботуша и стана като се отърси и погледна Рюук
- - Ол мара ба кво става, отдавна не сме се виждяали как си ко стаа как е хълвата при мен е все тая щот ми е все тая за всичко ама бадоу нещо полудява та да ти се намират цигари или кинти за цигари?

Lina

Брой мнения : 330
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Omega Spawn Пон Авг 06, 2012 7:38 pm

Спаун седя там. В продължение на 20 секунди. Броеше ги в ума си. Минаха 20. Минаха 30. За Бога, мина цяла минута. Той изкриви глава настрани и се усмихна.
- Казваше ли нещо?
Наметалото на Спаун се превърна в многобройни пипала, които минаха от всички посоки и заобиколиха Рюк, нападайки Ари.

П.П. Извън The Deadzone просто забрави да намериш какъвто и да е начин да нараниш Спаун, освен ако не си Ангел. Пък и дори да приемем, че книжката ти работи върху мен (Независимо от това, че не си написал името правилно) аз ще се наръгам и нищо няма да стане. Happy Ending.
Omega Spawn
Omega Spawn

Брой мнения : 216
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Genesis Rhapsodos Пон Авг 06, 2012 7:42 pm

Рюк разпери крилата си като попречи на пипалата да стигнат до Ари.
-Е на теб явно ти трябва място във което си уязвим?Ами имам добри новини...Аз НИКАДЕ не мога да бъда убит.
Рюк се усмихна като хвана пипалата на Спаун и заби ноктите си във тях.
-Не мога да те убия...и какво?Мога да ти преча докато си поискам
Genesis Rhapsodos
Genesis Rhapsodos

Брой мнения : 96
Join date : 06.08.2012

Върнете се в началото Go down

При Таки Empty Re: При Таки

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите