Dream.Land
Градът от кости - Page 2 5097069H

Join the forum, it's quick and easy

Dream.Land
Градът от кости - Page 2 5097069H
Dream.Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Градът от кости

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Градът от кости - Page 2 Empty Градът от кости

Писане by Nightmare Admin Съб Авг 04, 2012 7:33 am

First topic message reminder :

Град от кости? Интересно нали? Но както бихте си помислили щом чуете Град от кости? Че е направен само от кости. Правилно. Но Бойците са дали своите тела и така те са били кремирани. С пепелта са направени къщите в този град, улиците, дори и стълбите. Внимавайте къде ходите, защото помнете, тук всичко е свято.
Nightmare Admin
Nightmare Admin

Брой мнения : 71
Join date : 03.08.2012

Върнете се в началото Go down


Градът от кости - Page 2 Empty Re: Градът от кости

Писане by ???? Нед Авг 05, 2012 5:16 pm

-Ох най-накрая сама. - Протегна се Глори и започна да се разхожда из стаята и да мисли нещо за стената. Можеше ли да са толкова слаби тия неща. Най-накрая и хрумна. Тя извади една от картите си, на която имаше стена и изведнъж тази пред нея беше цяла, а тази на картата просто изчезна и картата стана на прах. Ако щеше го кажете и на пепел. Все тая.
-Уейланд излез вече.
-Какво има сега. Тъкмо си четях поредната манга.
-Ти и твоите манги. Кажи ми мога ли да му вярвам. Картите не показват нищо.
-На кой?
-На Иридиъс разбира се. Ти изобщо следиш ли мисълта ми. Нали си бог на времето и измеренията. Направи нещо, там някой трик и ми кажи.
-Не знам. Ще е по-забавно да гледам растежа ти.
-Идиот.
-Хайде хайде, Глори недей така. Виж ако искаш да го видиш ще направя така, че директора да те пусне за ден, два в училището.
-Можеш ли да го направиш.
-Да, разбира се че мога. Е хайде до после.
-До после Уейланд.
Глори сякаш си говореше сама, но нищо. ТЯ се зарадва на новината и започна да се преоблича и да хвърля дрехите, които не и харесваха.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Градът от кости - Page 2 Empty Re: Градът от кости

Писане by ???? Нед Авг 05, 2012 5:23 pm

Дред затръшна книгата и изгони двете момчета от стаята. Те се изнизаха със хихикане. Магът ги изпрати с леден поглед и насочи вниманието си след това към малкото лабораторно животинче. Изтерзаният плъх потрепери. Два от краката му бяха строшени жестоко и се наложи да премести доста неща по масата за да може да напише кръга и символите за да го излекува. Успя, но му костваше извести усилия.
Въздъхна. Когато той беше ученик го възпитаваха,че безсмислената жестокост и наклонността към насилие се третираше като липса на самоконтрол и едва ли не дефект. А тук те направо пращаха от злоба и извратеност. ПОклати глава вещерът и въздъхна . И по лошо щеше да става, ако не се размърдаше. Седна на стола си и скри лице в ръцете си

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Градът от кости - Page 2 Empty Re: Градът от кости

Писане by ???? Нед Авг 05, 2012 5:28 pm

Директора най-накрая дойде и Глори буквално сияеше. За пръв път Уейланд да беше направил нещо за нея, което да имаше наистина известен символизъм в него. Тя разбира се си носеше и някаква странна кутийка с нея, кой знае за какво.
-Они, тук ли си. Защо ти е това? Както и да е. Давам ти да излезеш от стаята си и да се явиш на няколко часа с връстниците си. За всеки ден в който си извън клетката ще ми го заплашваш с литър кръв. Дано да ти харесва сделката.
Глори започна да клати енергично главата в знак на съгласие. След което профуча през стълбището и веднага в класната стая. И тогава видя плъха. Стори и се толкова мило, красиво и приятно че са му натрошили костите. Очите и блеснаха и около нея се появиха сърчица и звездички, като в аниметата. Ири сигурно не я усети, защото когато излекува плъха тя се намръщи.
-Да го беше убил. Можехме да си направим гривни от вътрешностите му. Да знаеш в демонския свят са много модерни в сегашно време. А обици от очите на животните, може и човешки са направо трепач.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Градът от кости - Page 2 Empty Re: Градът от кости

Писане by ???? Нед Авг 05, 2012 6:04 pm

Дред вдигна очи и я погледна. Главната причина да се завърне в училището стоеше до него и гледаше разнежено плъха ми. Станах и пъхнах животинчето в една от клетките зад себе си. .
- Аааа, ти си била... какво накара директора да те пусне?
Отупа ръце и седна на мястото си.
- Няма значение... изглежда това е добра възможност да си тръгнеш, знаеш ли?
Уморено потри мястото между очите си.
- Не ти харесва да си тук. Не искаш ли да си свободна? Какво те задържа?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Градът от кости - Page 2 Empty Re: Градът от кости

Писане by ???? Нед Авг 05, 2012 6:09 pm

Глори се усмихна разсеяно и отиде до прозореца на стаята. Тя го отвори и погледна навън.
-Лесно е на думи.
След което понечи да мине, но нещо веднага я върна вътре. Тя се подсмихна и въздъхна.
-Още работи. Защо мислиш че не съм избягала досега. Идват да ме видят само на рождения ми ден, никога не общувам с хората, дори мислят да зазидат и единственото, което ми помага да гледам какво се случва навън. Ако имах възможност бих избягала, но не мога. Твърде много руни има, а те са смъртоносни за демоните.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Градът от кости - Page 2 Empty Re: Градът от кости

Писане by ???? Нед Авг 05, 2012 6:31 pm

Наведе глава и поклатих глава.
- Прилича на заклинанието Огледален път. Колкото и да се стараеш, не можеш да преминеш нататък. Освен ако не го направиш ужасно бързо и скъсаш окръжността на магията.
Дред надраска на един лист кръг. После драсна рюзко през средата.
- Възможно е, но се налага да преминеш с огромна скорост. А ти си силна... но бавна.
Поклати глава и седна на мястото си.
- Което значи, че се налага да се включа и аз. Искаш ли да те измъкна от тук?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Градът от кости - Page 2 Empty Re: Градът от кости

Писане by ???? Нед Авг 05, 2012 6:46 pm

-Бав..на. - повтори думите му доста бавно и го погледна пак с искрици в очите. Тоя за какъв се мислеше. Силата идваше от потеклото и, но толкова време затворена в една стая, заедно с един бог и сумати карти я накараха да тренира ако някой ден излезе.
-Изчакай за...малко.
Тя отиде до стаята си и събра в една чантичка всичките си неща. Понеже чантата беше подарък за 5 и рожден ден от самия и баща беше омагьосана и побираше всичко вътре. Така че та си сложи всичките неща и после я преметна през рамо. Взе си и чадъра и слезе.
-И не съм бавна, просто се приобщавам към мястото. Но ти няма как да знаеш това.
И в следващия момент използва бързината си за да се измъкне.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Градът от кости - Page 2 Empty Re: Градът от кости

Писане by ???? Нед Авг 05, 2012 7:00 pm

Подсмихнха се... понякога е толкова лесно.
- Ооо, ужас. - започна да се вайка магьосникът.
Грабна си куфара и хукна да я преследва. Преградата не ми обърна внимание, а може би беше разрушена от преминаването на Глори.
Настигна я... или тя го изчака, не е ясно.
- Здрасти!
Той помаха глуповато и погледна назад към пределите на училището.
- Мислиш ли да се връщаш въобще?
Последният въпрос беше само за проверка. Довери се на проверката.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Градът от кости - Page 2 Empty Re: Градът от кости

Писане by ???? Нед Авг 05, 2012 7:04 pm

-Къде да се върна?
Процеди през зъби Глори и посочи училището.
-Там. Къде точно?
И изведнъж училището рухна из основите. Всички ученици се разбягаха, а Глори само се подсмихна по един много дразнещ и зловещ начин, дори зъбките и сякаш се наостриха, но след секунда пак стана сериозна. Тя потупа чадъра си и го погледна.
-Мисля да отида в Кристълхел. - тя му се усмихна - искам да видя панаира на демоните.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Градът от кости - Page 2 Empty Re: Градът от кости

Писане by ???? Нед Авг 05, 2012 7:10 pm

Дред погледна нататък. Колкото и да се мъчеше, не можеше да почувства дали някой вътре е наранен или умрял. изглежда тя се беше постарала да няма пострадали. Погледнах я на свой ред сериозно. демон, който не наранява? Това е ново.
- Е... ако не искаш да си самичка...
Приближи се внимателно и се усмихна притеснено.
- Не искам да съм лош познат. НО ако ми позволиш да се навъртам край теб... ще мога да ти разкажа защо поисках да те накарам да излезеш.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Градът от кости - Page 2 Empty Re: Градът от кости

Писане by ???? Нед Авг 05, 2012 7:13 pm

Глори го прекъсна като разтвори чадъра пред лицето му, това сигурно го е учудило, защото наистина млъкна. Явно тази безполезна вещ се оказа полезна. Кой да знае.
-Не е нужно да му казваш. И добре. Тъкмо ще те накарам да изпиеш някоя демонска отвара и да тичаш гол из града.
И последва дяволски смях. Това момиче беше странно.
-Пък и знам защо дойде. Не искаше да пият от кръвта ми, защото това ги прави безскрупулни. Но да ти кажа. Не искат и едно момиче да ударят. Разочарована съм. Толкова са...слаби.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Градът от кости - Page 2 Empty Re: Градът от кости

Писане by ???? Нед Авг 05, 2012 7:19 pm

Дред направи слаба физиономия, после поклати глава.
- Добре... радвам се,ч е не остана повече. На тези момчета не им работеше добре тази половина. Те не знаеха какво да правят. Както сама каза - не умееха да използват кръвожадността си както ... трябва.
Потри чело и продължи да нарежда, когато двамта поеха на страни по пътеките към следващия град.
- Когато орките подивели, се оказало, че един от техните вещери е подлъгал Вождовете от Съвета на Клановете на Ордата да пият от кръвта на демон, на име Манорот. В продължение на поколения, ордата е била смятана за най-кръвожадната и жестока смъртна армия под слънцето. Ако хората паднат до толкова... това не вещае нищо добро за расата ми. Така че какво ми остана...
Погледна я сериозно и кимна:
- Освен това си прекалено хубава за да те гледам окована в стая, където не мога да... но това сама си го нафантазираш.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Градът от кости - Page 2 Empty Re: Градът от кости

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите