Dream.Land
Апартамента на Алекс  5097069H

Join the forum, it's quick and easy

Dream.Land
Апартамента на Алекс  5097069H
Dream.Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Апартамента на Алекс

5 posters

Страница 1 от 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Go down

Апартамента на Алекс  Empty Апартамента на Алекс

Писане by Naix Нед Авг 05, 2012 11:52 am

Това беше едно малко скромно в което Алекс е живял преди да загуби паметта си.Все още помни това място,но идва много рядко тук.Току виж някой му бил устроил засада в апартамента или нещо подобно.Не,че нямаше да се справи с нея,но все пак не е кой знае колко приятно да ти разрушат апартамента.В момента Алекс не си беше в къща.Навярно ходеше в момента из улиците и сееше разруха,но дали беше така? Само той си знае.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 11:56 am

Алекс вече беше тук.Той отключи апартамента,а след това влезе вътре, Той се поогледа наляво-надясно,а след това отиде до мивката и реши да пусне водата за да види дали всичко е напред и така си беше.Водата беше хубава и студена. Дори и хлор нямаше.Просто самото място беше такова,че водата на 3-тият етаж не беше крайно лоша дори напротив.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 12:03 pm

Лайт паркира на паркинга и слезе. Взе ключовете, завъртя ги на пръста си и ги прибра. Погледна блока, влезе вътре и се качи на етажа, който и беше написан. Потърси номера на апартамента, почука леко и зачака да и отворят. Нямаше да влезе така неприлично и отведнъж - беше културна преди всичко.
Мислеше си докато чакаше за това как до скоро беше сам самичка, а сега се очертаваше да има шеф и то да му върши мръсната работа
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 12:06 pm

Минаха около 5 минути,а след това се чу глас отвътре.
-Кфо сега вънка ли ще седиш? Влизай.
Докато тя чакаше отвънка Алекс провери дали всичко е в изправност.Имаше само 1 изгоряла крушка в коридора,но едва ли щеше да е голям проблем за нея.Щеше да си я смени какво толкова.Една крушка хД
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 12:08 pm

Лайт влезе внимателно и се събу на входа
-тук е наистина хубаво - каза тя оглеждайки и вървеейки към него. Лайт не беше чак толкова притенциозна що се отнася до дома и. Е имаше си някой изисквания, но не чак толкова големи
-Благодаря, че ми свършваш тази услуга. Наистина го оценявам
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 12:11 pm

-Всъщност тук няма крушка - Алекс посочи лампата в коридора,а след това продължи: -Надявам се да не е голям проблем.Ако е просто ще сложа нова.Съседите ... всъщност няма съседи има,но не трябва да се забъркваш с тях. Срещу теб има сериен изнасилвач,а от лявата страна има убиец. Нищо особено не са.Приятни хората все пак.Стават за по бира и покер.Поне на времето ставаха.Всичко останало е напълно наред.Водата работи както в кухнята така и в тоалетната. Ако имаш нужда от нещо долу има магазин за всичко.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 12:14 pm

-о с удоволствие ще разкажа играта на изнасилвача. Най-много ги мразя такива. Дано да реши да ме посети
Лайт се беше намръщила. Не и пречеха убийци и прочие, но изнасилвачи. Ненавиждаше ги от дъното на сърцето си.. Женска му работа
-няма проблем за крушката. Ще я оправя сама. Не съм толкова разглезена, че да не мога да сменя една крушка
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 12:19 pm

-Знам ли те какво си.Искам да кажа,че все още не знам що за създание е си.Пък и не ми трябва всъщност повече за да знам с какво си имам работа.Сещаш се за какво говоря. Стига ми само името и адреса на човека който искам да посетя и да телефонният номер за да мога да се свързвам с него.Като цяло всеки си има длъжност в моята общност. Повече играят двойна игра,но ти няма да си от тях.Голяма част от хората ми са вътре в GenTek. GenTek са организация за които работех преди време и които създадоха вируса.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 12:24 pm

-колко голяма е тази "общност"?
Лайт седна на стола и го загледа. Беше и безкрайно интересен с всички тези странни неща, които говореше. Всичко това беше ново за нея, а всичко ново беше интересно. Самата му работа и ставаше интересна
-и защо разпространяваш този вирус? Какъв е смисъла от него?
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 12:27 pm

-Паника и безвредици може и лек заговор срещу GenTek.Това е дълга история,а на мен ми се разказва за това в този момент като цяло мразя да разказвам за себе си.Ти вече би трябвало да знаеш за това,че не е много яко да знаят за теб повече от колкото трябва.Ако искаш да научиш нещо за мен давай,но не се рови много на дълбоко.Ако започнеш не,че ще ти кажа,но все пак да знаеш.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 12:40 pm

-загубил ли си ценни хора за теб заради тази зараза?

Лайт седеше и го гледаше. Знаеше какво значи да загубиш някой, а той изглеждаше като човек, който беше. не вярваше той да и отговори - това беше доста личен въпрос
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 12:43 pm

Повдигна рамене,а след това се позамисли и каза:
-Знае ли човек. Не помня нищо от предишното ми съществувате освен това което съм консумирал от тези които са ме познавали. Като цяло това е. Знам,че имам сестра която на времето ми помагаше с разни неща и нищо повече. Нещо друго да те интересува? ... Лайт ?
Докато той говореше се държеше адски хладнокръвно и изглеждаше така все едно всеки момент ще я нападне едва ли не,но не беше така.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 12:47 pm

-а защо не потърсиш сестра си?
Лайт продължи да го гледа и се надигна. Отиде точно пред него и пак го загледа от толкова близо
-ти всъщност... прикриваш всичките си чувства, нали така?
Тя познваше това по очите на хората. Може би просто защото и тя правеше това
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 12:50 pm

-Защото сякаш ти си казваш всичко нали ? Тччс.
Въздъхна той,а след това добави:
-Защото тя вече не ми е сестра.Отрече се от мен,а и аз от него преди тя да го направи. Знаеш как е между брат и сестра. Винаги има различия в това кой какво иска да направя и прочие.Колкото до това знам,че ти имаш сестра и не е от най - активните в момента ако мога да бъда по - точен.Така ли е ?
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 12:52 pm

-сестра ми.. Заради нея съм това, което съм, но сега тя си има годеник и скоро ще има и семейство. Отдавна не сме се чували.. От както и спасих кожата. Е аз явно ще си остана стара мома. Нищо страшно
Лайт се облегна на масата и го погледна напред.
-но на кой му пука за такива дребни неща
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 12:55 pm

-Да,мисля,че си права.Не е нищо кой знае колко сериозно,а и за теб е рано все още. Ти дори нямаш 25 предполагам. Не съм се интересувал от годините ти ако трябва да бъда честен. Имаш доста време пред себе си за да създадеш семейство и нещо повече... например и деца може би.Аз лично не бих искал да съм ти дете в интерес на истината. И да името ми е Алекс.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 12:58 pm

-Еклиър Ферън. Аз не съм подходяща за майка. Аз съм войник, който редовно го стрелят. Ако ме убият детето остава без майка. Рискът на професията.
Лайт го погледна пак
-защо пък да не искаш да си ми дете? Толкова лоша ли съм? хД
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 1:00 pm

-Ти сама си го каза,че не ставаш за майка.Мисля,че няма какво повече да ти обяснявам относно това и да.Аз знам името ти преди да се срещна с теб поразучих и поразпитах относно миналото ти и някои от проявите ти преди. Именно заради това сега сме тук и говорим в интерес на истината.Ти също си интересна лично ако питаш мен.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 1:02 pm

-значи избираш хората и отиваш при тях след като си ги разучил?
Лайт осъзнаваше, че всъщност това е много по-лесно за него. Въпрос на психоза, защото по този начин като знае повече за човека може лесно да се докосне до него. Явно Алекс беше по-умен от колкото тя беше предполагала, че може да е
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 1:10 pm

-Естествено. Ако разбера,че нямам поуза от дадената лично просто не го навестявам.Нямам времето да си губя време в изучаване на тези хора. Имена и прочие.Нима си мислиш,че просто ей така случайно пуф се натресох пред вратата ти и звъннах на звънеца ти ли ? Не знам за теб,но аз не мисля,че е така.Наблюдавам те от няколко дена и събирам информация от където мога.За по - малко от ден научих почти всичко за теб,но това си е отделна тема на разговор.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 1:12 pm

-и какво е мнението ти за мен от това, което научи?
Лайт не беше сигурна, че той знае изобщо нещо хД Това, което показваше пред обществото нямаше нищо общо с "истинската" Лайт. Тя не беше толкова студена и сдържана както се представяше. Общо взето женска му прикритост хД
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 1:19 pm

-Имаш сестра на име Сара.Живеен във Валхала така де преди си живяла там.Преди да кажем" инцидента" На 21 години си.Ти си командир на звот както и медик. Можеш да призоваваш конник или каквото там го правиш на име Один. Той ти е доста полезен в доста от ситуациите в които си попадала и понякога прибягваш доста често до неговата помощ. Също така можеш да го използваш едва ли не и като превозно средството посредством коня.Поне това успях да събера от информаторите ми.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 1:20 pm

Лайт го погледна невярващо
-боже колко са приказливи всички тези. Знаеш почти всичко.
Момичето се надигна и отвори хладилника. Наля си безалкохолно и го погледна
-да налея ли и на теб?
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 1:24 pm

Алекс я погледна,а след това каза:
-Всъщност не бих ти препоръчал да пиеш от това нещо тук.Виж до кога е годно и ако все още е годно тогава може.Не знам от колко време това чудо седи в хладилника.Не,че нещо ще стане,но все пак е хубаво да се знае и не не искам.Вече ти казах,че течностите не ми влияят много добре в това ми състояние Еклиер.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 1:27 pm

-наричай ме Лайт. Не обичам предишното си име
Лайт погледна срока на годност и си наля
-утре ще трябва да обновя този хладилник определено.
Момичето отпи от чашата си и се настани върху масата - обожаваше да сяда отгоре и
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите