Dream.Land
Апартамента на Алекс  - Page 4 5097069H

Join the forum, it's quick and easy

Dream.Land
Апартамента на Алекс  - Page 4 5097069H
Dream.Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Апартамента на Алекс

5 posters

Страница 4 от 25 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next

Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Апартамента на Алекс

Писане by Naix Нед Авг 05, 2012 11:52 am

First topic message reminder :

Това беше едно малко скромно в което Алекс е живял преди да загуби паметта си.Все още помни това място,но идва много рядко тук.Току виж някой му бил устроил засада в апартамента или нещо подобно.Не,че нямаше да се справи с нея,но все пак не е кой знае колко приятно да ти разрушат апартамента.В момента Алекс не си беше в къща.Навярно ходеше в момента из улиците и сееше разруха,но дали беше така? Само той си знае.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down


Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 5:52 pm

Когато тя си ги сложи той веднага ги махна от нея някак си рязко,а след това отиде в кухнята и реши наистина да си похапне малко човешка храна защото доста му липсваше.Той взе вилицата и бавно започна да си похапва все едно нищо не е станало преди малко между тях 2-мата. Пък и наистина не беше кой знае какво.Това си беше нормална "човешка" реакция.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 5:54 pm

Да хД Едва не се сбиха. Лайт реши да се освежи с един душ, взе една от кърпите, които бяха окачени и влезе в банята.
Замисли се за всичко станало.. Може би беше твърде пряма и беше реагирала рязко, но и той си беше виновен. Защо изобщо се засягаше твъде много от нещо такова
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 5:57 pm

Алекс продължи да си похапва бавно от това което тя му беше сложила в чинията.Наистина той не беше претенциозен човек особено към храната която яде. Все пак едва ли не поглъщаше живи хора в себе си. След като изяде всичко от това което му беше сложено той си взе чинията и отиде до мивката и остави чинията вътре пускайки водата която започна да облива чинията.Той я изми,а след това застана срещу прозореца и започна да гледа какво се случва по улиците.На вън вече беше почнало да се стъмнява.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 6:02 pm

Лайт излезе мокра от банята, уви се в огромната кърпа и отиде в хола, сядайки на дивана. Тъй като още не беше отишла да си напазарува трябваше да изчака бельото и да изсъхне за да го облече пак. Пусна си телевизора и се загледа в новините, разресвайки косата си бавно. Беше и много интересно какво се случва по света
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 6:05 pm

Алекс продължи да си гледа преминаващите хора и коли на улицата.Понякога там се случваха доста интересни неща.Например как младежите си разменят пликчета с наркотици без поти никой да го види.Само тези които се бяха загледали такива като Алекс щяха да забележат нещо такова как се случва.Наистина бяха доста прецизни в това.Като цяло квартала беше приятно място за живот като изключим "милите" съседи които не се бяха явясвали до този момент което беше необичайно за тях.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 6:07 pm

-явно все пак реши да ядеш. какво наблюдаваш толкова? Как си разменят прахчета или как се бият? Сами не осъзнават как затъват.
Лайт продължи да гледа телевизия и се излегна на дивана.
-между другото този блок е много тих. Не знам защо, но сякаш няма никой тук. Това ми харесва
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 6:12 pm

-Може вече и да няма.Току виж старият изнасилвач Джо е гътнал,а серийният убиец се е покрил някъде. Ако тях ги няма да така е.Сама си тук.Интересно е да гледаш какво става из улиците на този град. Всички си мислят,че никой не ги вижда,но не е така.Може да има 1 който ги вижда,но ги вижда какво правят.Колкото до това за "бялото" те лично и знаят какво правят.Нито съм им майка нито баща за да им давам урок по наркомания и до какво води тя или там както се казва.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 6:16 pm

-щом така казваш.
Лайт се излегна и леко се прозя. Явно и се беше доспало, твърде много вълнения днес, но трябваше да изчака да изсъхне косата и, да се облече и тогава да заспи. Нямаше как да заспи по кърпа все пак
-хайде да правим нещо иначе ще заспя
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 6:19 pm

-Какво по - добро нещо от това да гледаш телевизия ?
Алекс се обърна към нея,а след това я погледна с празният си поглед в очите и зачака отговор от нейна страна.След това отново се обърна към прозореца и продължи да си гледа какво се случва на вън пред сградата.Определено вечер имаше доста по - голямо раздвижване от през деня защото беше доста горещо през деня.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 6:25 pm

-боже какъв скучен човек
Лайт продължи да си лежи и да зяпа телевизора. Даваха някакво предаване където говориха за някакво цунами, което връхлетяло остров. Колко интересно занимание за нея. По-добре лично да си тегли коршума отколкото да гледа това нещо още 2 часа о.О
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 6:29 pm

-Ами добре.Както виждаш аз не съм много по тези неща.Не помня много от миналото си и съм забравил какво е да си нормален човек който има някакви нормални хобита като например игране на комютърни игри или нещо подобно. Знам ли.Тук ти си човека със спомените измисли нещо.Аз мога да седя с часове така.Нали така и така седя в доста огромен склад сам не правейки нищо освен да обикалям.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 6:31 pm

-какъв е този склад? Разкажи ми
Явно веднага успя да привлече вниманието на една любопитка, която веднага се надигна и се настани да слуша. Обожаваше историите на хората, смяташе ги за мъдри, но винаги ги пазеше само за себе си
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 6:38 pm

-Ами склад като склад. Преди беше лаборатория на GenTek до преди има няма няколко часа. Преди да пусна Хънтъра на свобода и да избие всички вътре. Сега е напълно празно от към хора. Има и цистерни от вируса с който може да се зарази целия град. Като цяло не е нищо кой знае колко интересно.Има си и доста удобен кабинет с дупка в стъклото защото не ми се занимаваше да излизам през главният вход държейки лаборантка за гушата.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 6:49 pm

Лайт се надигна и се приближи
-жесток си към жените. Дори и да са лаборантки
Лайт кръстоса ръце
-какво и мен ли ще ме изнесеш за гушата?
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 6:53 pm

-Тя имаше цена информация за мен нищо повече. Част от мен беше в нея. Спомен. Ако исках да го направя до сега да сме едно с теб.Така де. Ти нямаше да съществуваш,а аз щях да стана още по - силен от колкото съм в момента.Действам на момента без да питам пък и към теб не съм бил груб ако се смяташ за жена де. Знам ли те.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 6:56 pm

Лайт му зашлеви поредния шамар
-ти наистина си идиот
Обърна се сърдито и пак се зае мястото си на дивана
-а ти смяташ ли се за мъж или имаш женски полов орган в гащите?!
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 6:59 pm

Алекс едва ли не си бръкна в гащите и каза;
-Все още не се е отворила дупка.Значи съм мъж. Ако не вярваш ела и ти да провериш.Тсс
След като каза той това добави:
-Защо ми удряш шамари ? Това е все едно да удариш стената.Не чувствам нищо от този шамар.Дори да ме взривят с RPG ефектът ще е същия. В момента ти нараняваш себе си.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 7:02 pm

-не се знае. Може да си хермафродит. И не желая да гледам в гащите ти. Не уважавам малките неща, ще сънувам кошмари. Бия ти шамари защото така ме слушаш. Що за социопат си ти
Лайт кръстоса сърдито лице.
-типичния мъж. Вместо да те залива с комплименти, той подкарва пола ти на търг! хД


Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 7:06 pm

Алекс я погледна и каза:
-Не едва ли съм хермафродит. Ако бях щях да знам повярвай ми. Колкото до това за комплиментите и ласките знаеш какво мисля. Не смесвам личното с работата. Ако беше при други обстоятелства може би да,но не е при други обстоятелства. Съжалявам.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 7:07 pm

-и заради това трябва да успорваш пола ми?! Какво искаш да се съблека за да ти докажа, че съм жена ли?! Не ме бърка особено
Лайт се намръщи и качи крака на масата ядосано
-това е полова дискриминация!
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 7:10 pm

-Недей вижда се по гърдите ти,че определено си от женски пол. Просто щом предпочиташ прякор пред истенското си име сигурно ще предпочетеш и може би да си нещо като неутрално създание нищо повече. Ако очакваш нещо друго просто можеш да ми кажеш Лайт.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 7:14 pm

-да видим. Очаквам самолет, остров, вечеря на свещи и халка.
Ти нормален ли си?! Искам просто нормално отношение.
Предпочитам прякора пред името заради редица лични причини, които НЕ ЗАСЯГАТ шефа ми. И още нещо. Щом нямаш жена до себе си вероятно си гей хД Почти на 99%
Лайт загледа пак телевизора
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 7:25 pm

-По пътя на логиката ако бях гей щях да съм с мъж в момента,а не с теб. Замисли се малко. 40% от мъжете в държава са или разведени или просто си нямаш жена до себе си. Това,че нямам жена до мен не ме прави ни най - малко гей да се изясним в това нещо. Колкото до всичко това което искаш... наистина може да се уреди до най - малката подробност.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 7:34 pm

-ти луд ли си? Имам достатъчно пари за да си го позволя сама. Поне Самолета и острова. Освен това аз съм ти просто "слуга" и в момента ти не си с жена, а със "слугата си". Не се брой. Следователно най-вероятно си гей хД
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 7:37 pm

-Отново не схванах как стигна до извода,че съм гей,но както и да е.Не съм казал,че си ми слуга дори не съм го намекнал през цялото това време.Ако беше така направо щях да ти го кажа още с влизането в твоят дом повярвай ми Лайт.
Алекс седна до нея на дивана,а след това каза:
-Я ми обясни как реши отново,че съм гей. По предишната ти логика щом нямам женско съм гей.Щом съм гей трябва да имам мъжко,а и мъжко нямам. Значи не съм гей.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Алекс  - Page 4 Empty Re: Апартамента на Алекс

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 25 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите