Dream.Land
Къщата на Лайт - Page 5 5097069H

Join the forum, it's quick and easy

Dream.Land
Къщата на Лайт - Page 5 5097069H
Dream.Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Къщата на Лайт

3 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Къщата на Лайт - Page 5 Empty Къщата на Лайт

Писане by Eleonor Нед Авг 05, 2012 6:58 pm

First topic message reminder :

Къщата беше просторна и доста модерно обзаведена, но доста тиха. Единственото, което се чуваше е телевизора, който от време на време Лайт гледаше или някоя престрелка - често искаха да убият - кой в тази епоха обича бунтарките и жените, които са способни да пребият огромен мускулест мъж?
Единственото нещо, което Лайт поддържаше без усилие в тази къща беше пълнотата на хладилника, защото тя предимно не ядеше.
Мазето го беше превърнала в цял фитнес център, тавана в библиотека, а останалото беше просто огромни спални - от време на време я навестяваше някой познат войник, за да си побъбрят или да направи поредния неуспешен опит да я забие. И все пак сестра и, която е с 5 години по-млада от нея си имаше годеник, а Лайт все още не. Това беше дискриминация! Но Лайт изобщо не се интересуваше от това, повече се интересуваше за световния мир на Марс...

Ето, че отново седеше пред телевизора и дъвчеше поредната калорична храна - и какво толкова няколко калории(сутрешните и тренировки изискваха доста калории). Четеше и списание - днес определено беше скучен ден
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down


Къщата на Лайт - Page 5 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 11:42 am

-това е и дар и проклятие. Дарът е Один, който доста ми помага, но си има и гадни недостатъци. Недостатъка не може да се контролира - все едно всички да се справят с твоята зараза. Предпочитам да залича градът отколкото да стана на кристал и да живея вечно. Кофти тръпка е да са ти дали нещо..
Споделям с теб, защото .. просто те чувствам като същия като мен. След като споделих с една моя "близка" приятелка как съм прекарала една битка се случи така, че хората от квартала се страхуват от мен хД НИщо странно
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 5 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 11:46 am

-Повечето от нормалните хора биха се стреснали,а като гледам си в доста лош квартал.Хората тук са застаряващи.Няма никой под 40-те,не,че аз съм първа младост,но те са по - стари и от мен дори.Е няма значение.Ако искаш може да тръгваме към новото ти място за обитание в което ще си няколко дена или колкото ти решиш.Всеки ден ще пращам по някой да идва при теб за да следи как си и какво правиш и дали имаш нужда от нещо. Ако трябва ще идвам лично.Тук вече ти избираш.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 5 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 11:48 am

-не е нужно да пращаш никой. Аз съм жена на години, мога да се грижа за себе си
Лайт се надигна и сложи ръкавиците си, прибра оръжието на мястото му и го закачи за колана си. Пооправи полата си, после и ризата, огледа се в едно живо огледало и го погледна
-е да вървим. Ти водиш
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 5 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 11:53 am

Алекс се изправи бавно,а след това мерна на масата нещо като тетрадка.Отвори я,а след това извади 1 химикал от якето си и написа адреса на Лайт и каза:
-Аз ще съм там след няколко минути пеша.Ти ако искаш вземи такси.До 30 минути трябва да си там ако попаднеш на някой който кара като хората. Аз съм пеша.Мразя колите пък и е по - добре да се възползвам от вируса и да отида пеша.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 5 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 11:57 am

-добре. Между другото аз се карам сама с мотор. Ако искаш мога да те закарам. Хем ще си разпространяваш вируса, хем ще се возиш. Двойно удобство.
Лайт беше свикнала да се разкарва с мотор. Винаги се караше сама, нямаше доверие на другите. Нормално - веднъж се качи в такси и то катастрофира
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 5 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 11:58 am

Алекс беше тръгнал вече.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 5 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 12:01 pm

Лайт се качи на мотора си, захвърли каската както преди настрани и го запали. Тя мразеше да използва каска, камо ли пък очила - предпочиташе вятъра да я брули в лицето докато кара със 120 и я спират патрулки. Тя тръгна по шосето право към адреса
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 5 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите