Dream.Land
Къщата на Лайт - Page 3 5097069H

Join the forum, it's quick and easy

Dream.Land
Къщата на Лайт - Page 3 5097069H
Dream.Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Къщата на Лайт

3 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Къщата на Лайт

Писане by Eleonor Нед Авг 05, 2012 6:58 pm

First topic message reminder :

Къщата беше просторна и доста модерно обзаведена, но доста тиха. Единственото, което се чуваше е телевизора, който от време на време Лайт гледаше или някоя престрелка - често искаха да убият - кой в тази епоха обича бунтарките и жените, които са способни да пребият огромен мускулест мъж?
Единственото нещо, което Лайт поддържаше без усилие в тази къща беше пълнотата на хладилника, защото тя предимно не ядеше.
Мазето го беше превърнала в цял фитнес център, тавана в библиотека, а останалото беше просто огромни спални - от време на време я навестяваше някой познат войник, за да си побъбрят или да направи поредния неуспешен опит да я забие. И все пак сестра и, която е с 5 години по-млада от нея си имаше годеник, а Лайт все още не. Това беше дискриминация! Но Лайт изобщо не се интересуваше от това, повече се интересуваше за световния мир на Марс...

Ето, че отново седеше пред телевизора и дъвчеше поредната калорична храна - и какво толкова няколко калории(сутрешните и тренировки изискваха доста калории). Четеше и списание - днес определено беше скучен ден
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down


Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Naix Нед Авг 05, 2012 11:28 pm

Така и стана, Той успя да прескочи Алекс. Всъщност беше малко странно всичко това. Алекс осъзна какво искаше да направи той,но по незнайни причини го остави да го направи. Искаше да види какъв ще е следващият му ход след като го прескочи.Навярно щеше да е нещо фатално за него,но да видим.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Omega Spawn Нед Авг 05, 2012 11:29 pm

След като Хелър се срещна със земята, той направи един бърз рол и застана в клекнало положение, с гръб към Мърсър.
Omega Spawn
Omega Spawn

Брой мнения : 216
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Naix Нед Авг 05, 2012 11:32 pm

Мърсър се обърна към него и каза:
-Сега какво следва ? Био Бомба ? Какво ? Хайде кажи ми. Искам да видя какво може да направи съществото което аз създадох. На което аз вдъхнах живот. Ще е доста забавно признай си. Между другото не ми отговори на въпроса който ти зададох по - рано. Какво ще правиш когато мен ме няма ? Аз мисля,че ще заемеш моето място.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Omega Spawn Нед Авг 05, 2012 11:34 pm

- Ще се отърва от заразата.. - каза той, като от земята рязко започнаха да излизат шипове. Хелър беше забил и двете си ръце в земята докато Мърсър беше с гръб към него.
Omega Spawn
Omega Spawn

Брой мнения : 216
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Naix Нед Авг 05, 2012 11:37 pm

Алекс се усети в последният момент и съумя да се дръпне колкото се може повече назад.Той знаеше обсега на шиповете и успя да се дръпне на достатъчно разтояние за да не го засегнат.
-Браво Хелър. Това беше изненада. -Алекс скочи високо във въздуха превръщайки 2-те си ръце в чукове,а след това започна да пада с ръцете надолу.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Omega Spawn Нед Авг 05, 2012 11:38 pm

Хелър беше готов да посрещне чуковете му с двата си щита. Сблъсъкът щеше да създаде силна ударна вълна, която вероятно нямаше да се хареса на момичето и къщата й.
Omega Spawn
Omega Spawn

Брой мнения : 216
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Eleonor Нед Авг 05, 2012 11:41 pm

Лайт остана напълно спокойна, но нещо на гърдите и започна да свети. Явно се беше подготвила както да спре битката, така и да защити себе си.
Предвид ставащото беше очудващо спокойна. Дори тя се чудеше на себе си
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Naix Нед Авг 05, 2012 11:42 pm

Всъщност след като чуковете се сблъскаха с земята от там чуковете напред излезе един ред от шипове насочен точно към Хелър.Този път дори и щитовете му нямаше да помогнат защото той не беше защитен отдолу,а когато е в тази си форма на защита щеше да е малко трудно да ги избегне.Алекс се стремеше да причини минимални щети на къщата и максимални на Хелър,но не до толкова,че да го убива.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Eleonor Нед Авг 05, 2012 11:50 pm

-не ви ли писна вече?
Лайт вече беше започнала да се отегчава. Двубоя беше твърде дълъг и скучен за нейният вкус. Дори твърде бавен, защото сякаш Мърсър си правеше гавра с другия хД
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Naix Нед Авг 05, 2012 11:52 pm

Всъщност дуелът не беше дълъл имало е и доста по - дълги битки от тази.Всъщност Алекс просто си играеше с него нищо по - конкретно.След като чу нейните думи Алекс каза:
-Всъщност няма смисъл аз да спирам след като и той няма да спре.Това е все едно да се самоубиеш.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Eleonor Нед Авг 05, 2012 11:53 pm

-не ти ли писва. За бога. Изглеждаш като някакъв дядо, който се грижи за внучето ти. Всъщност каква е тази зараза, за която бръщолевите?
На Лайт започна да и става интересно, а това значеше, че щеше да изкопчи отговор на всяка цена от Мърсър
-ии.. как ти е първото име?
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Naix Нед Авг 05, 2012 11:56 pm

Алекс мразеше да отговаря на въпроси особено на хора от които извличаше ползва,а именно такива като нея.
-Както казах първото ми име не е от значение. Стига ти само фамилията ми.За сега не ти трябва да знаеш повече. Колкото до вируса ... не съм по дългите истории нека Хелър ти обясни защото виждам,че си мисли,че много знае.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Omega Spawn Нед Авг 05, 2012 11:58 pm

Хелър активира бронята си, за да се предпази от шиповете и контра атакува с пипала, опитвайки се да използва Black Hole атаката.
Omega Spawn
Omega Spawn

Брой мнения : 216
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 12:02 am

-да живеят застрахованите против заразяване
Явно такива зарази нея не я плашеха ама изобщо. Въобще нещо нея дали я плашеше? Не беше като другите жени, които видят ли паяк пищят или си загубят сенките за очи. Сега беше заета с много важно - да анализира шефа си хД
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 12:03 am

За жалост не се получи.Не само той можеше да избягва изненадващи атаки като неговата.Мърсър се дръпна назад,а след това се усмихна и каза:
-За малко Хелър постарай се повече може и да успееш.Всъщност тази битка започва да ми писва.Или се скрий някъде или просто си замини и повече не се връщай. С теб нямам нищо общо вече Хелър.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Omega Spawn Пон Авг 06, 2012 12:05 am

- Поне ми дай шанс за последен удар - подсмихна се той, изваждайки острие и нокти. Хелър се засили към Мърсър, прескачайки го в последния момент и опитвайки се да го удари в същото време.
Omega Spawn
Omega Spawn

Брой мнения : 216
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 12:09 am

Алекс си преобрази едната ръка в нормална,а другата стана в щит,а след това се опита да го хване за крака докато е във въздуха и да го свали долу на земята,а щитът му беше естествено за да го блокира.Едва ли не този щит едва ли не беше непобедим и нямаше с какво да се пробие.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Omega Spawn Пон Авг 06, 2012 12:11 am

Хелър започна да се смее.
Omega Spawn
Omega Spawn

Брой мнения : 216
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 12:13 am

Алекс го погледна тъпо,а след това каза:
-Ти май започна се побъркваш Хелър.Осъзнай се или както ти казах просто изчезни от лицето на земята.Ще направиш услуга и на теб и на мен и на всички останали.Аз не съм виновен за това,че Семейството ти е отвлечено от GenTek. Дъщеря ти е жива.Останало сам ще трябва да разбереш.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Eleonor Пон Авг 06, 2012 12:16 am

-значи той има дете. А ти имаш ли?
Лайт най-много обичаше да се меси в такива неща. Ставаше и интересно, забавно и честно казано обичаше такива въпроси да задава, но не и да и задават
Eleonor
Eleonor

Брой мнения : 358
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Omega Spawn Пон Авг 06, 2012 12:18 am

- Достатъчно лъжи, Мърсър. Малко след като дойдох ти сам спомена био-бомбата. И все пак не разбра, че тя е в теб. От момента, в който остриетата ни се докоснаха, в теб има част от заразата, която не отговаря на твои команди. Шах и мат, Алекс.
Omega Spawn
Omega Spawn

Брой мнения : 216
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 12:21 am

Алекс се засмя истерично и каза:
-Хелър,Хелър. В този алтернативен свят на вирусът аз съм бог,аз съм вирусът!!!. Нима си мислиш,че не го усетих ? Няколко секунди след като го сложи се приобщи към моето ДНК и стана част от мен.Нима не си учуден,че до сега не е станало нищо ? Замисли се Хелър.Замисли се над думите ми.
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Omega Spawn Пон Авг 06, 2012 12:23 am

- Идиот. - докато Мърсър беше прекалено зает да се фука, Хелър се беше засилил към него с острието си, замахвайки към главата му.
Omega Spawn
Omega Spawn

Брой мнения : 216
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Naix Пон Авг 06, 2012 12:25 am

-Мисля,че ти си идиотът Хелър. Не забелязваш,че все още съм с щита ? Така ли.Вземи си сложи очила Хелър очила.
След като Хелър нанесе удар по щита той изчезна и се опита да го изрита.През това време беше да блокира следваща негова атака защото знаеше,че този удар ще бъде избегнат и ще има нов от негова страна.Това все пак беше ... Кридзо Палър хД
Naix
Naix

Брой мнения : 963
Join date : 04.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Omega Spawn Пон Авг 06, 2012 12:56 am

Ааа, да, понеже хората тука не могат да четат скайп чатовете, Хелър така и така щеше да се сменя, за това Мърсър го изяде. xD
Omega Spawn
Omega Spawn

Брой мнения : 216
Join date : 05.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лайт - Page 3 Empty Re: Къщата на Лайт

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите